Copyright © 2019- Grupa Aris All Rights Reserved

@aris.konin

(+48) 63 218 44 09

biuro@aris.org.pl

ul. Wierzbowa 11

62-500 Konin

Wysyłając wiadomość w powyższym formularzu kontaktowym wyrażasz zgodę, abyśmy na podane przez Ciebie dane udzielili odpowiedzi zwrotnej na Twoje zapytanie. 

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Niedługo pojawi się tu opis naszej aktualnej oferty. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć naszych klientów w najlepszej jakości rozwiązania, a także w wiedzę o nich. Dlatego potrzebujemy jeszcze chwili, aby nasza strona internetowa mogła spełnić Twoje oraz nasze oczekiwania. 
Zadzwoń do nas lub napisz e-mail/wiadomość w formularzu kontaktowym, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z potrzebami i wymaganiami dotyczącymi wentylacji z rekuperacją dedykowanej dla Twojego domu.

Niedługo pojawi się tu opis naszej
aktualnej oferty. Dokładamy wszelkich starań,
aby wyposażyć naszych klientów w najlepszej jakości rozwiązania, a także w wiedzę o nich. Dlatego potrzebujemy jeszcze chwili,
aby nasza strona internetowa mogła
spełnić Twoje oraz nasze oczekiwania. 
Zadzwoń do nas lub napisz e-mail/wiadomość
w formularzu kontaktowym, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z potrzebami
i wymaganiami dotyczącymi wentylacji
z rekuperacją dla Twojego domu.

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dzięki wentylacji mechanicznej oszczędzamy 40% ciepła!!

Zasada działania wentylacji z odzyskiem ciepła jest banalnie prosta:

Powietrze zużyte, wysysane z takich pomieszczeń jak kuchnia, łazienka, WC, garderoba – wprowadzane do specjalnie skonstruowanego wymiennika krzyżowego bądź przeciwprądowego (rekuperatora), w którym swoje ciepło przenosi na świeże powietrze czerpane z zewnątrz budynku, a które jest w międzyczasie dodatkowo filtrowane w celu usunięcia zanieczyszczeń. Nawiew czystego, ogrzanego powietrza wykonywany jest do następujących pomieszczeń w których ludzie przebywają w sposób ciągły (sypialnie, pokoje, gabinety).

Zasada działania wentylacji z odzyskiem
ciepła jest banalnie prosta:

Powietrze zużyte, wysysane z takich pomieszczeń jak kuchnia, łazienka, WC, garderoba – wprowadzane do specjalnie skonstruowanego wymiennika krzyżowego
bądź przeciwprądowego (rekuperatora),
w którym swoje ciepło przenosi na świeże powietrze czerpane z zewnątrz budynku,
a które jest w międzyczasie dodatkowo filtrowane w celu usunięcia zanieczyszczeń. Nawiew czystego, ogrzanego powietrza wykonywany jest do następujących pomieszczeń w których ludzie przebywają
w sposób ciągły (sypialnie, pokoje, gabinety).

JAK TO DZIAŁA?

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) pozwala na dostarczenie niezbędnej ilości świeżego powietrza do budynku, przy jednoczesnym usunięciu powietrza zużytego. Dzięki zastosowaniu filtrów powietrze jest dodatkowo oczyszczane z kurzu i różnego rodzaju alergenów, komfort przebywania w domu wyposażonym w taki system wentylacji jest dużo wyższy niż w przypadku naturalnej (grawitacyjnej) wentylacji.

WENTYLACJA MECHANICZNA
Z ODZYSKIEM CIEPŁA

WENTYLACJA 
Z REKUPERACJĄ

OFERTA

NASZE REALIZACJE

KONTAKT

AKTUALNOŚCI

Pompy ciepła  

Podstrona kontaktu

Formularz kontaktowy

   +48632184409

​​​​​​​   biuro@aris.org.pl

   @aris.konin

   Konin, Wierzbowa 11

Instalacje fotowoltaiczne

Klimatyzacja