Copyright © 2019- Grupa Aris All Rights Reserved

@aris.konin

(+48) 63 218 44 09

biuro@aris.org.pl

ul. Wierzbowa 11

62-500 Konin

Wysyłając wiadomość w powyższym formularzu kontaktowym wyrażasz zgodę, abyśmy na podane przez Ciebie dane udzielili odpowiedzi zwrotnej na Twoje zapytanie. 

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Niedługo pojawi się tu opis naszej aktualnej oferty. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć naszych klientów w najlepszej jakości rozwiązania, a także w wiedzę o nich. Dlatego potrzebujemy jeszcze chwili, aby nasza strona internetowa mogła spełnić Twoje oraz nasze oczekiwania. 
Zadzwoń do nas lub napisz e-mail/wiadomość w formularzu kontaktowym, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z potrzebami i wymaganiami dotyczącymi pompy ciepła dedykowanej dla Twojego domu.

Niedługo pojawi się tu opis naszej
aktualnej oferty. Dokładamy wszelkich starań,
aby wyposażyć naszych klientów w najlepszej jakości rozwiązania, a także w wiedzę o nich. Dlatego potrzebujemy jeszcze chwili,
aby nasza strona internetowa mogła
spełnić Twoje oraz nasze oczekiwania. 
Zadzwoń do nas lub napisz e-mail/wiadomość
w formularzu kontaktowym, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z potrzebami
i wymaganiami dotyczącymi pompy ciepła dedykowanej dla Twojego domu.

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Im lepsza pompa ciepła, tym większa wartość COP.

COP  = 

uzyskana energia cieplna

zużyta energia elektryczna

Do opisu sprawności stosuje się współczynnik wydajności cieplnej COP, który przedstawia stosunek mocy grzewczej do mocy elektrycznej pobieranej przez pompę ciepła.

Podstawową zalety pompy ciepła jest fakt, że energia elektryczna włożona
w pracę pompy jest kilkakrotnie niższa od energii cieplnej uzyskanej w wyniku jej pracy, dlatego technologia pomp ciepła znana jest jako jedna z form oszczędzania energii.

CZY WIESZ, ŻE?

Pompy ciepła to urządzenia, które pobierają ciepło ze źródła o niskiej temperaturze i dostarczają je do medium o wyższej temperaturze. Ten termodynamiczny system umożliwia korzystanie z niskotemperaturowych, odnawialnych źródeł energii, takich jak powietrze atmosferyczne, woda w jeziorach
lub rzekach czy też grunt.

Temperatura medium grzewczego uzyskana dzięki pracy pompy pozwala na wykorzystanie powstałego ciepła do ogrzewania budynków
i wody użytkowej.

Pompy ciepła to urządzenia, które pobierają ciepło ze źródła o niskiej temperaturze
i dostarczają je do medium o wyższej temperaturze. Ten termodynamiczny system umożliwia korzystanie z niskotemperaturowych, odnawialnych źródeł energii, takich jak powietrze atmosferyczne, woda w jeziorach lub rzekach czy też grunt. 
Temperatura medium grzewczego uzyskana dzięki pracy pompy pozwala na wykorzystanie powstałego ciepła do ogrzewania budynków i wody użytkowej.

Pompy ciepła to urządzenia, które pobierają ciepło ze źródła o niskiej temperaturze i dostarczają je do medium o wyższej temperaturze.
Ten termodynamiczny system umożliwia korzystanie
z niskotemperaturowych, odnawialnych źródeł energii, takich jak powietrze atmosferyczne, woda w jeziorach lub rzekach czy też grunt.

Temperatura medium grzewczego uzyskana dzięki pracy pompy pozwala na wykorzystanie powstałego ciepła do ogrzewania budynków i wody użytkowej.

CIEPŁO W ZASIĘGU RĘKI

POMPY CIEPŁA

OFERTA

NASZE REALIZACJE

KONTAKT

AKTUALNOŚCI

Pompy ciepła  

Podstrona kontaktu

Formularz kontaktowy

   +48632184409

​​​​​​​   biuro@aris.org.pl

   @aris.konin

   Konin, Wierzbowa 11

Instalacje fotowoltaiczne

Klimatyzacja

Sprawdź

Wentylacja z rekuperacją

Wyceny nieruchomości