INSTALACJE

FOTOWOLTAICZNE

DARMOWY PRĄD ZE SŁOŃCA

 

Jak działa instalacja fotowoltaiczna? 

 

             Instalacja PV oraz sposób jej funkcjonowania są stosunkowo proste. Produkowanie energii elektrycznej przez panele fotowoltaiczne jest możliwe dzięki zjawisku nazywanemu efektem fotowoltaicznym. Zjawisko to polega na tym, że w półprzewodniku powstaje siła elektromotoryczna. Reasumując - w jego wyniku energia słoneczna zostaje zamieniona na prąd stały, a dochodzi do tego w ogniwach fotowoltaicznych, z których składają się panele słoneczne.

 

             Aby móc korzystać z prądu, który wytworzyła instalacja fotowoltaiczna, konieczne jest zastosowanie inwertera solarnego (falownika). To urządzenie, przy pomocy którego prąd stały, jaki powstał z energii słonecznej, zostaje przekształcony w prąd zmienny o parametrach elektrycznych zgodnych z parametrami sieci publicznej. To znaczy na taki, który znajduje się w naszych gniazdkach elektrycznych.

Należy zaznaczyć, iż systemy fotowoltaiczne są bezpieczne i wysoce niezawodne. Szacunkowa żywotność paneli wynosi 30 lat. Panele zachowują swój potencjał przez długi czas, a wydajność płyt po 25 latach nie spada  poniżej 83% wydajności początkowej.

 

             Panele fotowoltaiczne mogą sprawdzić się w codziennym użytkowaniu m.in. do zapewnienia oświetlenia czy funkcjonowania sprzętu elektrycznego. To produkty, dzięki którym można pozyskiwać energię w sposób przyjazny środowisku, a także oszczędny. Baterie słoneczne, które Państwu oferujemy pozwalają uniezależnić się od coraz droższego prądu z sieci.

W firmie ARIS - Dom energooszczędny traktujemy klientów priorytetowo i robimy wszystko, aby byli w pełni zadowoleni z naszej pracy. Mamy usługi, dzięki którym zrealizujemy najbardziej złożony projekt, zachowując wysoką jakość pracy.

 

Skontaktuj się z naszą firmą już dziś i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Samo finansująca się instalacja fotowoltaiczna?

 

Oczywiście! Specjalnie dla Ciebie dobierzemy odpowiedni zestaw fotowoltaiczny i zaproponujemy płatności miesięczne, które będą zbliżone do Twoich obecnych rachunków. Spłacaj inwestycję z oszczędności !

ZAPOMNIJ O WYSOKICH RACHUNKACH ZA PRĄD!

Pomożemy rozłożyć Twoje płatności za instalacje fotowoltaiczną nawet na 120 miesięcy !

Po założonym okresie spłaty instalacja przynosi same profity. Posiadając dobrej jakości moduły z 25 letnią gwarancją na sprawność, jeszcze przez wiele lat inwestycja będzie przynosić zyski !

 

aris.konin

Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

Strona stworzona w kreatorze www WebWave © 2018

ARIS

ul. Wierzbowa 11

62-500 Konin

NIP: 6652629922

REGON: 300877202

KONTAKT